wtorek, 26 marca 2013

Prolog ^^Siostra bliźniaczka? Fajna sprawa, ale czasami mam jej dość. Zwłaszcza kiedy cały czas się z nią kłócisz. Uwierz mi, wiem coś o tym.
*Julia*
„Sex, narkotyki i przemoc
Angielski, matma i fiza
Bezpieczeństwo w liczbach
Daj mi, daj mi niebezpieczeństwo

Nie chce być imbecylem,
ale Pan Bóg mnie takim stworzył

Całe życie byłem zdziczały jak na wybiegu
Gdziekolwiek ta noc mnie zabierze jak gdyby pasażera na gapę.”
Co mogę powiedzieć o mojej siostrze? Hmmm… to kujonka, pani idealna. Pupilek nauczycieli, ta grzeczna. Patrzy na romansidła, a boi się horrorów. Interesuje się baletem. Lubi grzecznych chłopców. Nidy nie miała żadnych kłopotów.  Jednym słowem jest idealną nudziarą, ale kocham ją.
*Agata*
„Ustatkuj się ze mną
Okryj mnie
Przytul mnie
Połóż się ze mną
I trzymaj mnie w swoich ramionach

Twoje serce na przeciwko mojej piersi, Twoje usta Przyciśnięte do mojej szyi
Zakochuję się w twoich oczach, które jeszcze mnie nawet Nie poznały
I z uczuciem zapomnę, jestem teraz zakochany

Pocałuj mnie tak, jakbyś chciała być kochana
Chciała być kochana
Chciała być kochana
Wygląda na to, że się zakochujemy
Zakochujemy się
Zakochujemy się w sobie.”
Co wam powiedzieć o Julce? Może najlepiej całą prawdę. Jest zdemoralizowana. Pali papierosy, nadużywa alkoholu. Jest pyskata i dziecinna. Ogląda bajki i horrory. Słucha rocka, rapu, czasami popu. Jest kryminalistką. Uwielbia niegrzecznych chłopców, tańczy hip- hop  i rysuje komiksy. Pięknie śpiewa, ale nie przyzna się do tego.
***
Jestem sobą. Nigdy nie będę taka jak ona. Jestem jej lepszą wersją. Taka zostałam stworzona. Tak chcę żyć, więc nie wtrącaj się i pozwól, że sama zadecyduję jak spieprzyć sobie życie. Jasne?  Odwal się i daj mi żyć. Pozwól mi być tym kim chcę, bo mam już dość! Pokaż na co cię stać, ile sam jesteś wart. Możesz osiągnąć, to co o czym od zawsze marzysz. Pokonaj lęk i pokonaj strach. Siłę marzeń masz. Wykorzystaj ten dar. O marzenia walcz, o SWE marzenia walcz. Bo jestem sobą, nikogo nie udaję. Jutro powiem: „cześć lusterko, co nowego dziś?”. Ono na to: „jesteś piękna”. Dawno wyschły łzy.  Zwiędły papierowe róże, dobrze im tak. A dziewczynki zwłaszcza duże nie chcę spać, ciągle nie chcą spać! Bo jesteśmy młodzi i świat może być nasz. Roztrwonimy lata młode, kto nam tyle dał? Zaraźliwą ma urodę wakacyjny szał. Chwytaj każdy dzień, każdej chwili cień. Chwytaj każdy dzień, bo uleci jak sen…
(No, dalej, no, dalej). Ta z którą przyszedłem musiała iść. Ale ty wyglądasz niesamowicie. Stojąc sama. (Więc dalej, no dalej). Przysuń się trochę bliżej. (Więc dalej, no dalej). Tak czy inaczej idziesz. (Dalej, no dalej). Pokaż mi co masz na myśli. Yeah. Obserwowałem cię cały wieczór. Jest coś w twoich oczach. Powiedz dalej, dalej. I zatańcz ze mną kochanie. Yeah. Muzyka jest tak głośna. Chcę być teraz twój. Więc dalej no dalej. I zatańcz ze mną kochanie. Ta z którą przyszedłem. Nie wiedziała jak się ruszać. Po sposobie w jaki rozpuściłaś włosy. Mogę powiedzieć że ty wiesz. (Więc dalej, no dalej). Przysuń się trochę bliżej. (Więc dalej, no dalej). Tak czy inaczej idziesz. (Więc dalej, no dalej). Pokaż mi co masz na myśli. Yeah. Obserwowałem cię cały wieczór. Jest coś w twoich oczach. Powiedz dalej, dalej. I zatańcz ze mną kochanie. Yeah. Muzyka jest tak głośna. Chcę być teraz twój. Więc dalej, no dalej. I zatańcz ze mną kochanie. Z każdym krokiem. Czuję więcej i więcej. Ona krzyczy. Jest szczęściarą. Moje serce bije szybko. Ona odwraca się. Sięgam po jej dłoń. I mówię. Hej. Obserwowałem cię całą noc. Jest coś w twoich oczach. Powiedz dalej, dalej. I zatańcz ze mną kochanie. Yeah. Muzyka jest tak głośna. Chcę być teraz twój. Więc dalej, no dalej. I zatańcz ze mną kochanie. No dalej, no dalej. No dalej, no dalej. No dalej, dalej. I zatańcz ze mną, kochanie.
~Julia to wampirzyca obdarzona magicznymi zdolnościami, siostra bliźniaczka Agaty. Potrafi posługiwać się magią ognia, powietrza, telekinezy, hipnozy, jasnowidzenia, telepatii, latania, kontroluje energię, magia snów, iluzja, uzdrawianie i kontroluje pogodę.
~Agata tak jak jej siostra jest wampirem i ma nadnaturalne zdolności. Posługuje się magią wody, ziemi, telekinezy, jasnowidzenia, telepatii, latania, empatii, transmutacji, magią światła, uzdrawiania, kontroluje pogodę i mową zwierząt.
~Destiny jest wampirzycą również posiada niezwykłe zdolności. Potrafi latać, kontrolować pogodę oraz używa magii ziemi.
~Zayn to wampir, który używa hipnozy, telekinezy i magii powietrza. Typowy babiarz.
~Liam – wampir, używa telepatii i magii wody. Lubi dobrą zabawę.
~Louis – wampir, przejmuje władzę nad umarłymi i używa magii ziemi. Zawsze uśmiechnięty.
~Niall – wampir, posługuje się magią metalu i kontroluje pogodę. Wiecznie głodny.
~Harry – wampir, potrafi używać telekinezy, magii snów i ognia. Flirciarz.

 _________________________________
I jak wam się podoba prolog i bohaterowie? Pierwszy rozdział już niedługo. Pojawiły się też ankiety, w których proszę głosujcie. Liczę na szczerą opinię. Do zoba miśki ;**

5 komentarzy:

 1. zapowiada się ciekawię czekam na kolejne rozdziały :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekam na pierwszy rozdział.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie się zapowiada :D
  Wampiry *.*
  Czekam na 1 rozdział :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawy i oryginalny pomysł na opowiadanie, prolog super, czekam na 1 rozdział < 33

  Pozdrawiam:
  Julka.

  OdpowiedzUsuń
 5. szczerze??? bezsensu....

  OdpowiedzUsuń